Praca zdalna - nowy trend w IT

Jak być może Państwo zauważyli, siedziba naszej firmy znajduje się w samym sercu Śląska - w Piekarach Śląskich. Nie oznacza to jednak, że obsługujemy Klientów tylko z naszego regionu. Wręcz przeciwnie! Większość osób, dla których pracujemy działa poza województwem śląskim. Dlaczego?

Jesteśmy firmą działającą zgodnie z obowiązującymi trendami. Nie działamy szablonowo, idziemy z duchem czasu. Dlatego też 90% naszych zleceń realizujemy zdalnie. To pokłosie wykorzystania w pełni możliwości globalnego i interaktywnego Internetu. To również potwierdzenie, że nasi Klienci nam ufają, ponieważ działamy na jasnych, przejrzystych zasadach, co wyróżnia nas spośród innych. Dowodem tego niech będą opinie naszych kontrahentów.

Dla kogo pracujemy? Oczywiście, że mamy w portfolio strony internetowe firm, które mają siedziby w Piekarach Śląskich. Pracowaliśmy jednak już dla Klientów m.in. z Warszawy, Krakowa, Szczecina, Gdańska, Olsztyna, Białegostoku, Gorzowa Wielkopolskiego, Poznania, Bydgoszczy, Wrocławia, Opola, Łodzi, Kielc, Lublina, Rzeszowa i wielu innych.

Dlatego jeśli jesteś zainteresowany usługami przez nas realizowanymi, a siedziba Twojej firmy znajduje się na terenie innego województwa, nie wahaj się i skontaktuj się z nami.

SZYBKI KONTAKT