Tanie strony www

Dlaczego dobra strona firmowa jest ważna?

Dobra strona firmowa to wizytówka naszej firmy w internecie. Dobra strona to ta, która zatrzyma Klienta na dłużej i spowoduje, że zainteresuje się naszymi usługami, a koniec końców skontaktuje się i zamówi towar lub usługę. Przedstawiamy w punktach co powinna zaierać nasza internetowa wizytówka.

  1. Atrakcyjna strona internetowa – nasza strona internetowa musi przyciągać wzrok potencjalnych Klientów. Musi więc być czytelna, schludna, ale tym samym po prostu ładna. Badania pokazują, że pierwsze wrażenie bardzo często decyduje o tym, czy potencjalny Klient zdecyduje się do nas zadzwonić czy nie. Pamiętajcie o tym przy projektowaniu swojej identyfikacji wizualnej.
  2. Responsywność – każda nowoczesna strona internetowa musi być dopasowana do urządzeń mobilnych. Musi być w pełni responsywna, czyli być możliwa do przeglądania na naszym smartfonie wykonując ruchy przesuwne tylko w górę lub w dół. Ponad 65% użytkowników Internetu obecnie korzysta z niego za pośrednictwem swoich smartfonów, tak więc odpowiedź na pytanie jak bardzo ważna obecnie jest mobilna wersja strony jest bardzo prosta.
  3. Treść – mało osób często przywiązuje do niej treść. Okazuje się jednak, że merytoryczna i spójna treść na stronie internetowej to jeden z głównych czynników, który może generować na niej odpowiedni ruch. Świetnym pomysłem uatrakcyjnienia strony jest utworzenie bloga, w którym publikować będziemy porady i informacje dotyczącej branży, w której działamy.
  4. Optymalizacja – dobra strona internetowa to strona w pełni zoptymalizowana pod kątem wyszukiwarki Google. Nic nie cieszy bardziej jak coraz większy ruch na stronie, który jest ruchem organicznym tzn. generowanym poprzez konkretne zapytania w wyszukiwarce.

Oczywiście, że kwestii którym warto przyjrzeć się bliżej myśląc o firmowej stronie internetowej jest więcej. Zależą one jednak od profilu działalności konkretnego podmiotu i jego specyfice. Nasza firma stosuje się do wszystkich obecnie panujących standardów. Jeśli są Państwo zainteresowani swoją internetową wizytówką, zapraszam do kontaktu.

SZYBKI KONTAKT